fbpx

Oklejanie folią – przyciemnianie szyb Płońsk

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługę przyciemniania szyb i oklejania folią. Działamy na terenie Płońska i okolic, a propozycję kierujemy do właścicieli aut oraz budynków. Pracujemy na materiałach od najlepszych producentów na rynku, podchodząc do każdej realizacji w sposób kompleksowy niezależnie od wielkości danej powierzchni.

Wykorzystywana podczas prac folia samochodowa wyróżnia się wysokimi walorami użytkowymi. W przypadku zabezpieczenia lakieru tworzywem PPF znacznej poprawie ulega odporność powłoki na drobne uszkodzenia mechaniczne takie jak przetarcia czy zarysowania. Takie rozwiązanie pozwala na długotrwałe zachowanie walorów wizualnych auta, co jest istotne zwłaszcza w perspektywie dalszej odsprzedaży. Mnogość dostępnych kolorów umożliwia modyfikację koloru karoserii, a tym samym dopasowanie jej do preferencji klienta. Koszt usługi jest nieporównywalnie niższy niż w przypadku podobnej realizacji w warsztacie lakierniczym. Oklejanie folią to także sposób na skuteczne zabezpieczenie krawędzi drzwi.

Z kolei przyciemnianie szyb równie dobrze sprawdza się w przypadku samochodów, co dużych przeszklonych obiektów architektonicznych. W ten sposób można ochronić elementy wykończenia przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także w znaczący sposób podnieść poziom prywatności kierowcy, pasażerów oraz osób przebywających w budynku. Folia pełni również funkcję regulacyjną, poprzez rozproszenie i filtrację promieni słonecznych, ograniczając nagrzewanie się pomieszczenia lub wnętrza pojazdu.