fbpx

Landi Renzo Evo w Opel Mokka 1.6 115KM

0 Comments

Montaż instalacji gazowej LPG – Landi Renzo Evo, został wykonany w samochodzie marki Opel Mokka z silnikiem o pojemności 1.6 z pośrednim wtryskiem paliwa o mocy 115 koni mechanicznych.

Instalacja gazowa Landi Renzo Evo w Opel Mokka 1.6

Instalacja gazowa Landi Renzo Evo w Oplu Mokka 1.6

Do montażu zostały użyte następujące komponenty:

  • Reduktor LANDIRENZO LI02 – jednostopniowy reduktor – parownik, zalecany do samochodów z silnikami o 2,3 i 4 cylindrach oraz mocy maksymalnej 149 KM. Wykorzystuje energię cieplną z układu chłodzenia silnika do podgrzania gazu i przekształcenia go do postaci gazowej.
  • Filtr gazu fazy lotnej LANDIRENZO LPG – umieszczony jest na przewodzie łączącym reduktor z listwą wtryskiwaczy i oczyszcza przepływający gaz.
Filtr gazu fazy lotnej w Opel Mokka 1.6

Filtr gazu fazy lotnej w Opel Mokka 1.6

  • Listwa wtryskowa 4 cylindry LANDIRENZO EVO – na listwie mogą być zainstalowane 2, 3 lub 4 wtryskiwacze.
Listwa wtryskowa Landi Renzo Evo Opel Mokka 1.6

Listwa wtryskowa Landi Renzo Evo Opel Mokka 1.6

  • Sterownik LANDIRENZO EVO 2-3-4 cylindry LPG – Sterownik zarządza zasilaniem gazu w instalacji gazowej LandiRenzo Evo. W sterowniku zapisana jest mapa zawierająca wartości obrotów silnika oraz czasy wtrysków benzyny. Informacje dostarczane przez czujniki temperatury i ciśnienia gazu są niezbędne do prawidłowej pracy komputera. Dzięki nim system jest w stanie stwierdzić kiedy pojawią się prawidłowe warunki do przełączenia z zasilania benzyną na zasilanie gazem po uruchomieniu samochodu. Ponadto sterownik posiada funkcje diagnostyczne.
Sterownik Landi Renzo Evo w Opel Mokka 1.6

Sterownik Landi Renzo Evo w Opel Mokka 1.6

Więcej informacji na temat instalacji zamontowanej w tym samochodzie: http://www.landi.pl/landirenzo-evo-lpg.html

Zapraszamy do obejrzenia innych naszych montaży instalacji gazowych LPG: https://babb-auto.pl/blog/category/nasz-montaz/

Categories:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *